Kaugseanss

Kaugseanssi võid vastu võtta 29.05 - 07.06

''Külluse ja rahaenergiate kaugseanss Ganeshaga''

ENNE SEANSI ALGUS:

 1. Leia endale mugav koht, kus seanssi segamatult vastu võtta. Asend võib olla pikali või lootose asendis.
 2. Et rännak veel enam õnnestuks, palun süüta ükskõik millise kuju küünal – valge, kuldne, helesinine!
 3. Soovitatav on kasutada kõrvaklappe, et muud helid sind häirima ei hakkaks.
 4. Ära hoia seansi vältel käsi ega jalgu ristis.
 5. Ära sunni ennast nägema, tajuma või teadma. Lase vabalt voolama, siis õnnestub see paremini – kogemine.
 6. Soovitatav on 2h enne rännakut mitte süüa.

  NB! – Kui sa tunned pearinglust või süda läheb pahaks, siis see on OK – see on märk kõrgest vibratsioonist, mis Kõrgemad Jõud sinu kehasse laevad. Sinu füüsiline keha ei pruugi olla harjunud selliste vibratsioonidega. Lase sellel tundel olla, see läheb üle.
  – Need energiad hakkavad automaatselt sind puhastama. Kui sa näed või koged midagi negatiivset, siis tea, et see energia on SINU ENDA energiasüsteemis olemas ja nüüd toimub selle eemaldamine. Sellisel juhul korda seanssi! 
  – Sina koged seda, mida sina ise sisaldad. Luba enda peenkehadel puhastuda ja eemaldada see, mis sind ei teeni. (Kui sa kapilt tolmu pühid, siis tolm lendab korraks laiali). 
  – Kui sa tunned, et kuskilt hakkab valutama, siis tuleneb see sellest, et seal kehas on energia ummistus ja energia ei saa liikuda. Luba see inglitel korda teha ja panna energiad uuesti liikuma.

 
Palun ära saada ilma minu teadmata seda linki kellelegi edasi!
 

KUI SUL ON VÕIMALIK, et seanssi muuta võimsamaks – suuna ennast näoga ida suunas (kuid mitte toanurga suunas. Vali sirge sein).

Imelist kulgemist ja tervenemist sulle, mu kaasteeline, Imeline Hing 🙂

Kaugseansi vastuvõtmine läbi heli.

Rännak:

1. Ühenduse loomine Kõrgemate Valguse Jõududega – liigume läbi atheyride:

2. Külluse kosmose Valguse kood

Vali endale sobiv:
994 – küllus
9910 – rahaline sõltumatus ja küpsus
9912 – rahalised võimalused ja uued avamised
3344 – avaldumise, edu, külluse jõustamine

NB! Kui valid mitu, siis tee igale numbrile oma valguskera ning võid need järjest enda kehasse tuua. Õpetus all pool.

Kuidas koodi kasutada?
 
Kuldsete koodide kasutamisel on parem mitte kasutada muid numbreid, numbrilisi seeriaid ega teiste süsteemide koode. Koodide aktiveerimisel mängivad olulist rolli fookus ja kavatsus koos iga inimese armastuse ja usaldusega. Kui annate 100 protsenti oma usust, kavatsustest ja armastusest süsteemile kui igapäevase vaimse valgustuse, ülendamise ja õnne saamise meetodile, premeerib süsteem teid. Sa lõikad oma pingutuste vilju.
 
Mida annad, seda saad – mitte kunagi midagi vähemat. Küsi ja saad, samal ajal anna ja saad! Ärge muutke koode, osa koodide kasulikust energiast ja targast jõust tõuseb nende korduvast (energiast Inimese side koodidega tugevneb igapäevase kordamise), muutumatu ja keskendunud rakendamise kaudu, samuti kollektiivne kasutamine ning kõigi inimeste täielik kavatsus, keskendumine ja energia, kes neid igapäevaselt armastavalt aktiveerivad.


 1. Süüta küünal ja mana enda silmade ette kuldne valguseenergia. Nüüd mana selle energia sisse see külluse numbriline kood. Nüüd see valgusekera siseneb selle numbriga sinu hingekeskusesse. Luba sellel energial nüüd enda kehas voolama hakata. Arvesta ka tühikute asukohtu! 

 2. Lugege kuldset koodi algusest lõpuni selle esitamise järjekorras. Koodi kogu lugemine selle algses järjestuses aktiveerib selle nii, et ta ärkab, maandub ja kodeeritakse teie energiasse, mis hõlmab teie aurat, meelt, vaimu ja alateadvust. Koodi aktiveerimine laiendab teid mitmesse teadvuse seisundisse.

 3. Pärast esimest lugemist võite jätkata teise ja kolmanda lugemisega. Iga päev, 7 päeva järjest, loe ühe korra seda koodi endale ette.  Samal ajal visualiseeri see number kuldsesse valguse kerasse, mis siseneb selle numbriga sinu hingekeskusesse. 

 4. Pärast koodi lugemist eraldage mõni minut lõõgastust, et tunda energiat. Soovitatav on alustada koodi lugemisest tervikuna ja algupärases järjestuses valjusti, aeglases ja meditatiivses tempos, vähemalt üks või kaks korda päevas nädala jooksul.

3. Külluse Mantra

Allolev mantra on üks minu lemmik mantraid. Sellel on väga võimas külluse ligitõmbamise energia. Tee seda nii palju kui kulub, kuid soovitan seda vähemalt 5-päeval järjest teha. Ideaalne on see, kui sa seda mantrat hakkad ise kaasa laulma, kuna sinu hääle vibratsioon paneb sinu keha energiad selles energias tööle. 

Lauldes sule oma silmad, võta lootuse asend või istu mugavasse tugitooli. Visualiseeri ja mõtle kõigele sellele, mis viib sind sügavasse külluse energiasse, su elus on olemas kõik see, mida sa vajad ning oled tänulik kõige selle eest, mis sul juba olemas on! 

Minu jaoks on see mantra ja tehnika lausa sõltuvust tekitav ”aktiivmeditatsioon”.

”OM GAN GANA-PATA-JE NAMA-HA,
ŠA-RA-NAM GANESHA”

4. ​''Muuda oma energiakanalid püsivaks külluse allikaks''

Juba väiksest peale hakkame oma finantslugu kokku panema. Näete, enamik meist kasvab üles uskumustega, mis meile on antud.

Need põhinevad teiste isiklikel kogemustel ja veendumuste süsteemidel. Need tõekspidamised pole meie endi omad, kuid siiski lubame neil kujundada viisi, kuidas mõtleme ja kogeme oma elu teatud valdkondi – üks peamisi neist on raha ja raha energiavoog.

Ükskõik, kas see on meie kasvatus, meedia või isegi võõraste arvamused, on meie “rahalise kavandi” loomise eest vastutavad paljud välised mõjud. See on see “lugu”, mida me räägime endale rahast; määratleda suhe raha ja küllusega kogu eluks.

Kuidas suurendada oma raha energiavoogu

Mõned inimesed on üles kasvanud uskuma, et raha või selle puudumist on vaja karta. Nad kasvavad igaveseks rahamurede varjus. Teisalt on mõned inimesed, kes kasvavad enesekindlalt veendumuses, et raha tuleb vabalt ja kergelt. Väljastpoolt vaadates näib, et need inimesed meelitavad raha kuhu iganes. 

Kas tunnete end mõlemas näites ära? Teie suhe rahaga on kahtlemata keeruline ja nii raske kui seda tunnistada on, võib teie külluse lugu olla üks peamisi põhjusi, miks te ei naudi küllust, mille järele igatsete.

Kui teie suhe rahaga põhineb täielikult teiste kogemustel ja tõekspidamistel, on raske leida enda energiaväljas rahalist vaba voolamist, kuna iga inimene ja nende lugu, kogemused ja omandatavad teadmised on siiski ainulaadsed. Teiste tõekspidamiste omandamine endi omaks tähendab iseenda programmeerimist programmidesse, milles te tegelikult elama ei peaks. 

Vaatleme levinud väärarusaama raha kohta – raha tuleb ainult neile, kes näevad vaeva. Kui see on tõsi, siis miks ei saa  koristaja kopsakat summat? Iga päev näete neid väsimatult töötamas ja siiski võite eeldada, et nad pole eriti heal järjel. Kui hakkate pisut lähemalt uurima kõike, mida olete raha suhtes uskuma hakanud, märkate, et asjad pole alati nii, nagu nad tunduvad.

Raha on energia
Kui te pole oma külluse vooluga rahul, on aeg muuta oma lugu. Pidage meeles: kõik meie elus koosneb energiast. Meie mõtted, sõnad, emotsioonid. Seega on ütlematagi selge, et ka meie raha koosneb energiast. Seda energiat, nagu kõike muud, mõjutavad mõtted, sõnad ja emotsioonid, millega me seda kütame. Niisiis, kas olete panga kontot vaadates iga kord täis meeleheidet? Siis peate oma “rahalise kavandi” ausalt üle vaatama. Peate lõplikult avastama negatiivsed mõttemallid ja piirama uskumuste süsteeme, mis blokeerivad teie potentsiaali raha nautimiseks.

Rahauskumuste piiramine
Allpool on mõned levinumad piiravad tõekspidamised, mis inimestel raha ja küllusega seoses on . Vaata; milliseid uskmusi olete kinni hoidnud?

– Raha tuleb teenida raskel viisil. See ei kasva puu otsas!
– Ma pole jõukast perest –  minusugustele ei tule raha lihtsalt.
– Ma ei saa osta seda maja / autot / puhkust / kleiti.
– Raha ei saa mulle õnne tuua!
– Ma pole lihtsalt raha teenimise võimalustega eriti kursis.
– Raha on piiratud ressurss, me kõik ei saa olla miljonärid!
– Raha on kõige kurja juur – raha räpasuse tunne

Vaadates neid levinud piiravaid tõekspidamisi raha kohta, on aeg sul paljastada mõned enda omad. Kui mõtled rahale, siis millised emotsioonid hakkavad pinnale tõusma? Ole endaga aus! Milliseid vabandusi kasutad oma kehva suhte puhul rahaga iseendale selgitamiseks?

Täitke järgmine lause – teie vastus peaks ütlema teile kõik, mida peate teadma:

“Mulle meeldiks, kui mul oleks rohkem raha, AGA … (täitke tühimik)”

Kui olete avastanud piiravad tõekspidamised, mis rikuvad teie suhteid rahaga, proovige leida positiivsemaid ja toetavamaid tõekspidamisi, et vanad, piiravad veendumused üle kirjutada. Afirmatsioonid on selleks suurepärane vahend.

Näiteks:  “Raha, nagu ka universum, on lõpmatu. Kõigile jätkub. ”

Raha küllus ei saa Sinuni jõuda, sest oled ise oma raha külluse energia lukku pannud. Sinu raha energia võib olla negatiivne mitmetel põhjustel, näiteks:
– koonerdad alatasa rahaga,
– soovid tasuta asju,
– virised pidevalt elukalliduse üle,
– kogud raha ilma suurema eesmärgita,
– ei ole nõus raha maksma, kuigi oled lubanud,
– vaidled alatasa kas ikka peab nii palju maksma või arvad, et teised peaksid sulle tasuta tööd tegema, töötad tasuta jpm.

Kõik nimetatud põhjused blokeerivad sinu positiivse raha energia ja niimoodi võid külluse energia lukku panna nii endal kui ka teisel inimesel, kellele raha maksmata jätad. 

RAHA KÜLLUSE AKTIVEERIMINE
Raha külluse energia aktiveerimiseks võid sa paljugi enda jaoks ise ära teha. Kindlasti on soovitav vältida eelmises punktis nimetatud raha energia kinnipanemise käitumisi. Pea meeles, et raha peab olema liikumises ja kogumise korral sea kogumisele konkreetne eesmärk. 


4 viisi oma energia energiavoogude suurendamiseks

Kui arveid, mis vajavad maksmist koguneb, võib olla raske rahasse positiivselt suhtuda, eriti kui olete keerulises olukorras! Kui aga rahaprobleemid on millegagi võitlevad, peate seda meeles pidama: kasvab see, millele me tähelepanu pöörame. Keskenduge rahapuudusele või rahamuredele ja see meelitab seda ligi. Puudus kasvatab puudust ja küllus kasvatab küllust. Sinu mõte ja emotsioonid suunavad läbi sinu suhtumise sellesse energiat.  See on külgetõmbeseaduse põhimõte .

Mida sa siis nüüd teha saad? 

Keskendu positiivsele rahaenergiale

Kui tunnete negatiivset tunnet arvete tasumisel, keskenduge saadule, mille eest arvet tasute. Hinda tõeliselt seda, mida sa oled saanud. Oli keegi, kes andis sulle koju elektri, et sa saaksid oma kodus elu nautida, või makstes kodulaenu keskendu sellele, et sul on kodus, kus elada. See seondub „ tänulikkuse suhtumisega ”, millest alati räägitakse. Kas soovite nautida suuremat küllust? Siis peate harjutama arvukuse hindamist juba oma elus. Kui keskendute positiivsele, eemaldute negatiivsest energiast, mis võib teie avaldumisprotsessi takistada.

Kui tunned ennast negatiivselt meelestatuna mingi arve tasumisel, siis lükka see arve tasumine edasi seniks, kuni sinu enesetunne on parem ning sinu sees on mõistmine, mis sa oled selle arve eest vastu saanud.

Loomulikult ei tähenda see finantsküsimuste või arvete ignoreerimist. See tähendab lihtsalt seda, et sel perioodil otsustate edasi liikuda ja tulevikku planeerida, selle asemel et peatuda asjadel, mida te muuta ei saa. See on teadlik negatiivse mustri ümber lülitamine positiivseks mustriks.

Harjuta tänulikkust
Harjutage tänulikkust KÕIGI oma rahavahetuste, iga üksiku eest. Valgus, soojus, televiisor, isegi juuksesirgendaja – proovige täpselt hinnata seda, mida te vastutasuks olete saanud. Proovi hinnata iseenda valikuid, mis te olete eelnevalt teinud, et selle arveni olete jõudnud. Tuletage meelde põhjuseid, mis see teile andnud on või annab.

Miks peate hindama kõiki oma rahatehinguid? Et end paremini tunda!

Alustage oma raha paremat tundmist ja üldine enesetunne paraneb, siis lõdvestute, aidates teil vähendada haaret kõigi nende negatiivsete energiate üle ja hakata leidma produktiivsemaid ja positiivsemaid energiaid.

Kujutage ette küllus ja rikkus
Kui käitute nii, nagu teil on kõike piisavalt – siis teie elu on külluslik ja et teil on juba kõik vajalik olemas, hakkab toimuma märkimisväärne muutus teadvuses. Te ütlete endale ja universumile, et naudite juba küllust. Sa näed seda igal pool – kingades mida kannad;  arvetes, mida saate maksta, puhkusi ja kodu, mida ootate innukalt tulevikus. 

TEE oma elu külluslikuks! Ja universum laiendab seda. See annab teile rohkem, mida te usute juba omavat. Sest te lülitute ennast automaatselt uuele režiimile ja lülitute välja vanadest mustritest, mida keegi teile on programmeerinud ja mille teie olete eelnevalt enda ellu vastu võtnud. 

Mõelge sellele niimoodi – külgetõmbeseaduse eesmärk on anda see, millest teil puudu on.
– Kas tunnete end armastamatuna? Ole ise armastavam.
– Kas vajate andestust? Ole andestavam .
– Kas soovite suuremat rikkust? Ole helde!

Rikkus ei seisne mitte selles, et sul on palju vara, vaid sellest, et sul on vähe tahtmisi. – Epiktetus

Kui suudate TUNNISTADA iseendale, et elate külluses, mis on tõeline rikkus. Lisaks on tulemuseks see, et ootamatult meelitate end ellu ilma vähese vaevata üha enam rikkust, mida olete alati soovinud.

Ole helde! Tea, et sul on juba kõik vajalik olemas ja universum näeb ka ülejäänud osa. 

Teie raha on energia, nii et kulutage seda arukalt ja saate nautida kogu küllust, mida teil kunagi vaja võib minna.


Raha hakkab sinu juurde tulema hetkest, kui sa ei pane enam rõhku sellele, kui palju teenida ja kuidas raha iga hinna eest kokku kraapida!

Suuna oma mõtted sellele, millist väärtust saad sa PÄRISELT luua läbi oma tegevuse ja pane selle tegevuse sisse oma armastus koos tänutundega, et sa saad seda teha/pakkuda. Leia ülesse see, mis on su hinges ja sinu sees olemas ja tee oma tööd sellepärast, et sa seda NAUDID, mitte sellepärast, et on vaja raha teenida.

Ära loe teiste raha, ära tunne kadedust ja ürita teiste tööd kopeerida, sest see viib sind valesse energiasse. See viib sind hirmu ja viha energiasse, mis lõhub külluse energiat. Sinu külluse energiat! Tunne rõõmu kui teistel läheb hästi, siis läheb ka sul hästi. Leia iseenda hingelooming ülesse enda hingest ja ei ole võimalustki, et küllus ei leia teed sinu koju. Sa soovid viibida ju alati seal, kus sind austatakse ja sinust hoolitakse? Sa ei soovi olla inimeste keskel, kellel on sinust ükskõik, kes on vihased ja õelad sinuga! Usu, küllus voolab ka seal, kus on armastust ja austus tema suhtes ning lahkub sealt, kus on negatiivne energia.

Ära pane raha oma elu juhiks ja manipulatsiooni allikaks. Lase rahal leida vabavoolamine enda ellu naudinguga, tehes kõike seda, mida sa päriselt armastad ja millist väärtust sa läbi selle armastuse käigus saad luua.

Kerge öelda, raske teostada, kuid tasub proovida, kui soovid näha enda elus muutust!

Antud seansi eest energiavahetustasu summa toimugu kooskõlas sinu sisetundega ehk südameenergiaga.

SEB a/a: EE811010220264797220
Valgus inglid OÜ
Selgitusse: Rännak

Tulgu see Sulle tervenemise, rõõmu, armastuse ja külluse näol mitme-mitmekordselt tagasi!

(Kes kardab ikka veel enda tunnetust ja inglite juhatust kasutada, talle on sellel seansil etteantud tasu 7,77. Panin selle abiks neile, kes on jätnud osalemata põhjusel, et nad ei oska valida summat. Kõik teised lubage ennast jääda sellest etteantud summast puutumata ja kasutage ikka enda südame tunnet ja inglite juhatust.)

Valgust ja armastust Teile !
Ruth

Valgust ja armastust,
Ruth

0
  0
  Ostukorv
  Sinu ostukorv on tühi