Vaimne teadvus

27,00  (sis.KM 22%)

Laost otsas

Tootekood: ehe24 Kategooria:

Kõik väeehted on Ruthi enda loodud ja väestatud.

Tansaniit on väga vaimne kivi, pannes sind vaimselt kasvama ja avades väravad silmaga nähtamatusse maailma ning tuues vaimseid arusaamisi. Tansaniidi suurim väärtus on selles, et ta aitab sul näha elu nii, nagu see praegu päriselt on, aitab vabaneda ühiskonna loodud raamidest ning väärarusaamistest ning aegunud reeglitest. Vabastab muredest ja liigsest muretsemisest ning toob rõõmu ja armastuse energiaid. Tansaniit inspireerib olema empaatiavõimelisem ning armastavam, aidates ka sind elada ja kõneleda oma südamest. Kristall toob tasakaalu ning aitab üle saada hirmust ja kriisidest. Aitab vaadata positiivselt tulevikku.

Akvamariin toob sulle sügava rahu, vabastab pingetest ja tasakaalustab emotsioone. Tal on kõrged energiavõnked, mis aitavad sul olla ühenduses oma vaimse olemusega, soodustavad selgeltnägemist ja aitavad näha tõde. Ta toetab sind suhtlemisel, et väljendada sinus olevaid tundeid hirmudest vabana.

 

Hematiit on tugev maanduskivi ja energiate tasakaalustaja. Ta loob sulle energeetilise kaitse, peegeldades tagasi ümbruskonnast tuleva negatiivse energia. Ta ergutab ka sinu mõtlemist, mälu ja loogiliste seoste loomist. Suurendab sinus enesekindlust ja tahtejõudu.

0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühi