Vanade hingede toetaja

27,00  (sis.KM 22%)

Laost otsas

Tootekood: ehe17 Kategooria:

Kõik väeehted on Ruthi loodud!

Jadeiit on kaitsekivi, mis tõmbab sinu ellu head energiat ja õnne. Toob sõprust ja hingesugulasi sind sinu eluteekonda toetama. Kuna ta on ühenduses sinu südameenergiaga, siis kutsutakse teda ka südamekiviks, mis suurendab armastust ja hoolivust nii iseenda, kui ka teiste suhtes.

Apatiit on inspiratsiooni ja ilmutuse kristall. Ta edendab inimlikkust ning teenimist. Apatiit arendab vaimseid andeid, soodustab sügavat meditatsiooni, hõlbustab suhtlust ja eneseväljendust. Ta on küll tulevikule häälestatud kristall, aga samas hoiab oma kandjat ühenduses ka eelmiste eludega. See kristall suurendab ka motivatsiooni, sisendab avatust, kõrvaldab negatiivsust (nii enda, kui ka teiste suhtes) ning loob täiendavaid energiareserve.

Sinine apatiit on kõrgema vaimse juhtimise tasandi kristall. Ta lihtsustab avalikku esinemist, tugevdab kommunikatsiooni, avab kurgutšakra ning muuhulgas tervendab ka südant ja emotsionaalset valu.

Kilpkonn  on eelkõige  vanade hingede toetaja, kelle tarkust hinnatakse. Rahulik, tugev natuur, kindel ja usaldusväärne. Märkab kõike, mis tema ümber toimub. Kilpkonn õpetab ennast teiste probleemidesse mitte sisse mässima. Kaitseb füüsiliste ja psüühiliste rünnakute eest. Aitab kohaneda ka sellega, mis kontrollile ei allu.

0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühi