Minust

Mina olen Ruth, nõid, energiatöö õpetaja ja kanaldaja. Minu ülesanne on näidata sulle seda, mida sa ei oska ehk ise näha. Minu töö põhimõte on armastuse läbi teadvuse arendamine valguse energias ning näidata sulle Spirituaalse Maailma kasutamise saladusi, mida Universum on mulle õpetanud.

Olen inimene, kes ei karda eksida ja kukkuda, vaid võtan seda oma elus kui uut teadmist ja kogemust, mille olen oma peenkeha tasandile suutnud salvestada. Meie keha omandab rohkem läbi peenkeha kogemuse tasandi, kui teadvuse tasandi. 

Terve oma teadliku elu olen otsinud vastuseid sealt, kuhu inimsilm ei ulatu. Nimetame seda spirituaalseks Maailmaks. Olen teinud ära suure töö uurides ja õppides sügavamaid teadmisi Maailmas, kus saavad kokku teadlikus, tarkus ja hingeline rännak. Olen aastaid põhjalikult uurinud ja analüüsinud maagia erinevaid liike ning spirituaalseid teadmisi ja tehnikaid. Oma töös kasutan ma eelkõige kõige iidsemaid ja vanemaid teadvusi, saladusi, tehnikaid ning kannan need tänapäeva, et aidata inimkonnal oma elu suunata sinna, kuhu nad seda soovivad juhtuda. 

Selles maailmas ei ole ruumi hinnangutele. Seal ei mõisteta kohut, vaid seal eksisteerib tingimusteta (emotsioonide vaba) armastuse ruum ehk mõistmine igal tasandil.

Täna olen ma ka Sinu jaoks loonud võimalused näha  ja kogeda seda maailma. Olen  tegelenud energiatöö, maagia ja nõidus tehnikate õpetamise ja praktikaga üle kümne aasta ning mul on olnud au kohtuda tuhandete imekaunite hingedega, kes on otsustanud hakata elama suuremas armastuses, vabastada end vanadest piiravatest uskumustest ja võtta vastutus oma elu eest. Igal hingel on rääkida oma ainulaadne lugu. 

Minu eesmärk on äratada teie piiramatu potentsiaal ja aidata parandada teie elukvaliteeti. Valguse Inglite meeskond pakub sulle personaalset kasvu, teadliku arengut ja erinevaid metafüüsilise hariduse programme. Me töötame teie meele, keha ja vaimu ühendamise nimel, et arendada teie sünnipäraseid võimeid.

Leidke vastused oma elu sügavamatele küsimustele ja laiendage oma meelt. Uurige, kuidas oma piirangutest mööda areneda selliste tehnikate abil nagu astraalrännak, püha geomeetria ja maagia. Läbi selle loobute oma vanadest piirangutest ja täidate oma lõppeesmärke veelgi. 

Kui tunned kutset kaasa lüüa, oled enam kui teretulnud!

“Muutuste saladus on kogu energia suunamine mitte vanaga võitlemisele, vaid uue ehitamisele.” Sokrates

Armastusega

Ruth

0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühi