Kaitseingli küünal

24,40  (sis.KM 22%)

Kasutatud on küünla valmistamisel spetsiaalseid rituaali taimesegusid ja looduslikke eeterlike õlisid.

Küünlaga tuleb kaasa küünla kaart, mis õpetab sind, kuidas küünal enda jaoks sobivalt aktiveerida.

Laost otsas

Tootekood: Kaitseingli küünal Kategooria: Sildid: ,

Kaitseinglite väeküünal aitab luua tugeva ühenduse kaitseinglite ja peainglitega ning neid ruumi kohale kutsuda. Sinu kaitseingel on sinu isiklik ingel, kellel on eesmärk sind kaitsta, suunata, valgustada ja õpetada oma teel käima kooskõlas sinu Kõrgeima Hüvanguga. Igal inimhingel on olemas oma kaitseingel ja lisaks veel sünniingel, kes on sinuga sinu sünni hetkest kuni lahkumiseni ning võib käia sinuga koos juba läbi sinu mitme maise kehastuse.

NB! Selle küünla eelis teiste küünalde ees on see, et sa võid paluda täita ükskõik, mis soovi tahes, mis sinu hinges on. Ja see täitub täpsel ja turvalisel viisil nii, et see teeniks vaid sinu Kõrgemat Hüvangut.

Sinu inglid suhtlevad sinuga eelkõige läbi sinu enda mentaaltasandi ehk mõtete ning annavad endast märku läbi õnnelike või ootamatute ”juhuste”. Kuid ingel võib anda tunda enda kohaolust sulle ka füüsilisel tasandil, tuues tuppa tugeva temperatuuri muutuse või aroomid. Muutes sind haruldaselt emotsionaalseks ning tuua su hinge tunded, mis tulevad ootamatult. Tule energiat kasutatakse maagias just energiate avamise eesmärgil, mis on justkui ukseks teispoolsuse ja reaalse Maailma vahel. Väeküünal on loodud septsiaalse loitsu, taimesegude ja aroomide koostööna, et tuua inglid sinu reaalsesse Maailma.

Kasutatud on küünla valmistamisel spetsiaalseid rituaali taimesegusid ja looduslikke eeterlike õlisid.

Küünlaga tuleb kaasa küünla kaart, mis õpetab sind, kuidas küünal enda jaoks sobivalt aktiveerida.

Värvus: Pärlmutter valge
Lõhn: Piibeleht

Põlemis aeg umbes 60 h.
Klaasi suurus 300 ml.

Toote on valmistanud käsitööna Ruth ise, kasutades vanu ja iidseid maagia retsepte. Küünla valmistamisel on kasutatud puhast ja looduslikku, väga kvaliteetset toorainet.

0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühi