Peainglite sprei

20,74  (sis.KM 22%)

Inglite energia avaneb peale sprei kasutamist ning see hakkab ühtlasi ka puhastama kodus olevat negatiivset energiat. Tegemist on iidse eenoki maagia retseptiga.

Availability: Laos

Tootekood: sprei3 Kategooria: Silt:

Seda kasutatakse inglite kutsumisel ruumi ja ühtlasi ka rahuliku õhkkonna loomiseks. Inglite energia avaneb peale sprei kasutamist ning see hakkab ühtlasi ka puhastama kodus olevat negatiivset energiat. Tegemist on iidse eenoki maagia retseptiga.

Nii nagu umbrohi koguneb teie aeda või tolm koguneb tähelepanuta jäetud riiulile, nii ka soovimatud energiad võivad koguneda sinu elukeskkonda. See ei tähenda seda, et te elate tingimata karmis või stressirohkes kohas. See tähendab, et keegi pole immuunne perioodilistest ebameeldivustest. See võib olla väsimuse kuhjumine või tööst ja õnnetust suhtest tulenev stress. See võib olla haiguse järgne negatiivne energia. See võib olla ärevate unenägude kogutud energia.

Kasutage koos roosa küünlaga sõprade ligimeelitamiseks või valge küünlaga probleemse kodu rahustamiseks. Lihtsalt süüdake küünal ning laske spreid enda auravälja ning tubadesse. Soovitatav alustada kasutamist Noorekuu faasist täiskuuni – kui soovid laadida puhast energiat ruumi.

Pudeli suurus 50 ml.

0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühi