Viikingite ruunikaardid

36,60  (sis.KM 22%)

Availability: Laos

Tootekood: vikings Kategooria:

Viikingite ruunikaardid on ruunide põhimõttel loodud kaardid on neile, kes soovivad suhelda teispoolsusega ja kasutada ruunimaagiat.

Ruunid on vanade germaanlaste tähestik, mis tekkis esimestel sajanditel pKr väidetavalt ladina tähestiku eeskujul. Sõna ruun on seotud protogermaani sõnaga runo (loits, salajane vestlus, sosin). Eesti muinasjast säilinud stiluste (kirja kraapimiseks kasutatavad metallteravikud) põhjal on leitud, et ka Eestis kasutati ruunikirja näiteks kasetohul või puidul.

Ruunid on omased iidsele viikingite ja keltide ajastule. Ruunid olid rohkem kui lihtsalt tähed – nad olid ka sümbolid. Iga ruunimärgi taga peitub spirituaalne tähendus. Ruunikivid on üks maailma müsteeriume. Keegi ei tea, kust ja millal need tulid. Vanad viikingid kutsusid oma ruune Futharkiks, see tulenes nende tähestiku kuuest esimesest tähest.

Eesti viikingiaeg on Eesti ajalooperiood aastatel 800–1050. Viikingiteks nimetati Põhjala muistseid meresõitjaid. Viiking ei olnud rahvus, vaid amet – iga mees võis soovi või vajaduse korral viikingiks käia. Eesti mandrilt on leitud väga palju tõendeid selle kohta, et ka meie esivanemad olid osa nende ajaloost. Viikingid kasutasid oma elus väga palju maagiat ja suhtlesid Jumalustega, kes tõid neile tarkust ja jõudu.

Need Viikingite ruunikaardid annavad vastused igale küsimusele ja õpetavad sind tundma:
– ruune ennast (kui sa ei ole nendega veel tuttav),
– ruunide – ja Viikingite Jumalusi
– Viikingite väeloomi.

Kaartidega on kaasas ka kasutusjuhendladumistehnikatega ja kaartideaktiveerimisega.

Kaardid on kvalikteetsed, lamineeritudpinnasega ning iga kaardi peal onpilt, koos tõlgendusega. 

Kaartide kasutamiseks ei ole vajatunda eelnevalt ruune egaladumise tehnikaid.

Mõõt: 70 x 120

0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühi