UUED! Inglitaro kaardid

36,60  (sis.KM 22%)

Kaardipakk sisaldab:

– 78 kvaliteetset lamineeritud kaarti.
– Kasutusjuhendit, koos kaartide aktiveerimise ja ladumise tehnikatega. Juhend sisaldab ka juhist, kuidas kaarte paremini mõista.

Availability: Laos

Tootekood: eenok Kategooria: Silt:

UUED KAARDID ON VALMIS SAANUD!

Tegemist on esimeste tõeliste eenoki maagia taro kaartidega. Eenoki Inglitaro kaartidega saab:

– Vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Vastuseid on võimalik leida igale küsimusele.
– Lisaks on kaartide sisse ehitatud võtmed, mis avavad ühenduse inglite maailmaga. Nendel kaartidel on lisajõud, mis loob sinuga, läbi telepaatilise ühenduse, võimsa kontakti inglite maailmaga. Nende kaartidega on võimalik luua täielik ühendus Valguse ingliga.
– Lisaks Taro kaardi võimele, sisaldub nendes ka eenoki maagia. Juhend ja õpetus, kuidas luua ingliga täielik ühendus ajas ja ruumis, et küsida või viia läbi rituaalne toiming endale soovitud energiate loomiseks.

Julgen öelda, et tegemist on minu VÕIMSAIMA loominguga ning läbi selle annan ma sulle võtme, et hakata ise oma elu looma ja korrastama.

Kaardid on lihtsasti kasutatavad kõigile, kes soovivad suhelda teispoolsuse, saatuse ja Kõrgemate Jõududega. Need kaardid annavad sulle vastuseid igale küsimusele. Igal kaardil on peal üks Valguse inglivõti, kus on kirjas täpne Maapeale saabumise kellaaeg ning võtme hääldus, kuidas ingliga ühendus luua. Ingel on olemas igaks eluvaldkonnaks – tervis, töö, raha, suhted, kaitse, kodu, looming jne.

– Iga kaardi peal on pilt, koos kaardi tõlgendusega. Kaardi tõlgendus vastab taro kaardi tõlgendusele.
– Lisaks on olemas ka sodiaagimärk, element ning planeet.
– Kaartide kasutamiseks ei ole vaja tunda eelnevalt Taro kaarte ega ladumise tehnikaid. Samas võib nende kaartide lisa tõlke saamiseks kasutada ükskõik millist Taro kaartide abiraamatut, mis on poelettidel saadaval.
– Suurepärased töövahendid ka kogenenud Taro ladujatele, sest need on täiendatud Taro kaardid.
– Igal kaardil on kirjas konkreetse ingli kutsung võti, tema saabumise kellaaeg ning võim, mida ingel energeetiliselt saab mõjutada.

Kaardipakk sisaldab:

– 78 kvaliteetset lamineeritud kaarti.
– Kasutusjuhendit, koos kaartide aktiveerimise ja ladumise tehnikatega. Juhend sisaldab ka juhist, kuidas kaarte paremini mõista.

Autor: Ruth Pukman
Kujundus: Ruth Pukman
Väljaandja ja trükk: Valgus inglid OÜ

Mõõdud: 120 x 70

Materjal on ülimalt hästi valitud! Kaarte on väga mugav segada, nad on lamineeritud pinnaga, vastupidavad ning kerged, kuid tugevad. Kõik see, mida üks kaardipanija oskab hinnata on siin olemas!

0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühi