Sinu veregrupp annab sulle iseloomu …

Veregruppide iseloomustused

Jaapanis arvatakse, et veregrupp paneb paika nii iseloomu kui ka tervisliku seisundi. Seal on üha tihedamad juhused, kus ka tööle kandideerides küsitakse igalt inimeselt tema veregruppi. Kummaline, kas pole? 

Uuringud näitavad, et näiteks suur osa müüjaist kuulub B-veregruppi, publiku menu pälvivad kõige kergemini 0-grupi verega inimesed, A-veregrupi omad on kõige töökamad ja tundlikumad, paljude geeniuste ja muidu andekate inimeste soontes voolab AB-grupi veri.

A-grupp:

On tihtipeale jonnakas ja tahab oma tahet läbi suruda, kuid on ka rahu ja kindluse armastaja. Ta jälgib liialt oma lähedaste tegemisi ja tegematajätmisi, aga seda kõike selleks, et tahab kogu südamest kõiki aidata. Ta on valmis tegema kõike täiuslikult, nõudes nii endalt kui teistelt liiga palju. Vahel võib ta olla tähenärija ja ka see ajab teised närvi. Talle loeb palju, mis temast räägitakse ja arvatakse. Samas on tal raske oma tundeid väljendada ning ta lausa peidab neid teiste, isegi lähedaste eest. See võib põhjustada arusaamatusi ning teha teda ennast õnnetuks.
 
Ta suudab pidada väga pikka viha, on suhteliselt kangekaelne ja ei loobu just eriti kergesti oma seisukohtadest. Tihtipeale esineb tal äkkviha. A-grupi esindaja on tavaliselt aga ise väga kergesti haavatav.
 
Pere on talle kõige tähtsam ning ta teeb kõik selleks, et perel oleks kena ja rahulik kodu. Selleks on ta nõus väga palju raha kulutama.
 
A-veregrupiga isikutel on kalduvus haigestuda nn tsivilisatsioonihaigustesse: infarkti, neerukivitõppe, suhkruhaigusesse, kasvajatesse.
 

B-grupp:

On A-grupi täielik vastand. Teda ei huvita, mida inimesed temast arvavad. Ta ei lase end kellegagi ega millegagi siduda, liigsed kohustused ainult segavad teda. Ta ei sekku tormiliselt asjade kulgu. Ta on elu jälgija, kes oskab enda jaoks parima välja valida ja kohaneda kiiresti. Ta teeb seda, mis teda huvitab. Korraga võib tal pooleli olla mitu tööd. Ta on andekas ja tulvil ideid. Loominguline tegevus istub talle kõige paremini. Ta on oma mõtetega alati sammu võrra teistest ees, kuid suudab ideede rakendusegi põhjalikult läbi mõelda. Uued mõtted ja ideed on tal nagu varnast võtta. Ta ei talu takistusi oma teel ja läheb närvi, kui keegi püüab talle vastu seista. Tunnetes on ta väga ergas. Pisarad on tihedad külalised tema elus. Ta on õpihimuline ja sotsiaalne, valmis teistega jagama väiksemaidki rõõme.
 
Kodu on talle väga tähtis, oma põhienergia saabki ta sealt. Ta armastab head toitu ning tihtipeale on ka ise hea kokk. Praktiline meel on tema trump vaatamata sellele, et tegelikult on ta unistaja. Ta võib jõuda ametiredeli tippu. Võimalik, et ta amet nii või teisiti seostub ajalooga.
 
B veregruppi omanikud asuvad oma tervisliku seisu poolest A- JA O grupi vahel.

0- grupp:

Tal on energiat, et teha tööd vahest ka mitme inimese eest. Ta on õiglase meelega, astudes vahele kui märkab, et kellelegi tehakse liiga. Väga konkreetne arusaam heast ja halvast. Ta sukeldub oma erialasse, omandades seda põhjalikult, otsekui muud peale selle poleks maailmas olemaski. Oma loomult tahab ta olla juht. Kui ta on endale midagi pähe võtnud, siis teeb ta selle ka teoks, kasvõi nui neljaks. Tal on eriline võime eristada olulist ebaolulisest ning mõista teisi poolelt sõnalt. Ta hindab kõrgelt sõprust ja sõprussidemed on tugevad, kuigi nende sõlmimine võib nõuda pikka aega ja vaeva. Ta on positiivne inimene, pikka viha ei pea, halva unustab kiiresti.
 
Eesmärk on talle tähtis. Kui tal on vaja millegi ostmiseks raha säästa, siis ta ka säästab, olles kasvõi söömata. Ta armastab külalisi, talle meeldib rääkida neile oma kordaminekutest ja näidata oma kodu. Ta armastab kalleid autosid ja kallist interjööri, raha on tal tavaliselt lahedalt käes. Ta armastab kõike kaunist ja järgib riietuses usinalt moodi. Sisimas on ta romantiline ja õrn.
 
O grupi omanikud on tervise poolest kõige õnnelikumad. Neid ähvardavad vaid mao-ja sooltehaigused.Tavaliselt elavad nad kaua. Kinnitatakse, et tõenäosus elada 75. eluaastani on neil 60% kõrgem kui teistel.

AB grupp:

AB grupp on vastand 0 veregrupile. AB grupi esindaja otsib alati õiglust ja täpsust. Ta on endaga tavaliselt alati rahul ega vaata teisi kadestava pilguga. Auahnus ei ole tema iseloomu omaduseks, sest ta on reeglina oma eluga rahul. Ta on südamlik, mõnikord aga väga distantsi hoidev, külm ja kõrk. Ta ei ihka riidu ning on suurepärane lepitaja. Mistahes tegevus võib talle huvi pakkuda, kuid kahjuks ainult lühiajaliselt, küllastumine tuleb kiiresti. Kuigi ta annab oma parima, ei suuda ta pikalt keskenduda ega süveneda. Tal on hulk ideid, kuid enamasti on need pinnapealsed ega saa tegudeks. Ta on rahulik, sealsamas kergesti raevu sattuv. Nutt ja naer käivad käsikäes ja vahelduvad nagu teleprogramm nupust vajutades. Ta on abivalmis ega oska kunagi kellelegi öelda ei.
 
Ta peab väga lugu heast toidust. Maitsva roaga võite meelitada ta enesele südamesõbraks. Ta on ka ise hea söögivalmistaja. Tema nõrgim joon on unelmais hõljumine. Ka uni on talle tähtis – temast ei ole üldse asja, kui tal on seljataga magamata öö.
 
AB veregrupi kohta oskavad geneetikud vähe kosta, sest sellist gruppi tuleb vähe ette, mis teeb uuringud väga raskeks.

Valgust ja armastust,

Ruth

Loe ka meie teisi postitusi

0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühi